Kurumsal
Vizyonumuz
Müşterilerimizin istek ve beklentinin ötesinde hizmet sunarak, çağın gereklerini göz önüne alarak,  sürekli kendini güncelleyerek gelişen, en çok güvenilen, bilinçli olarak tercih edilen eğitim, danışmanlık ve koçluk firması olmaktır.

Misyonumuz
Gelişim’ in, bilinçle ve bilinçte olduğunu fark ettirmek. Başarıya ulaşmak, bilinçli çabalarla mümkündür, bu nedenle kurumları, viziyonlarına, kişileri hedeflerine ulaştıracak bilinci inşa etmelerine katkıda bulunmak. Bunların farkında olan bilincin göstergeleri, doğru düşünmek, doğru seçimler yapmak, doğru planlamak ve doğru adımlar atarak vizyonu gerçekleştirmektir.

Değerlerimiz
Ülkemizin gelişimi ve kalkınması için öneminin bilincinde olarak çalışmak ve ekibimize bu farkındalığı aşılamak. Sunduğumuz hizmetin kalitesinin bununla doğru orantılı olduğunun bilincinde, doğru ve yeterli  hizmeti sunarak, müşterilerimizin saygısını, güvenini  kazanmak. Tüm faaliyetlerimizde dürüstlüğü birinci planda tutarak, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin haklarına ve kişiliklerine saygı duymak.Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için katılımcı bir atmosfer ortamı sağlayarak, kendi potansiyelimizi ve  müşterilerimizin de potansiyellerini mümkün olan en yüksek ölçüde değere dönüştürmek.

Gelecek belirsiz  ama öngörülebilir ve tasarlanabilir. Değişimin  sonuçları, kendi lehinize bilinçli ve gelecek odaklı olarak tasarlanabilir. Kurumun  bütünsel olarak sürekli gelişmesi , sürdürülebilir olması ve  karlı olabilmesi , sağlıklı bir temel oluşturmak  ve sağlıklı yapılarla mümkündür. Maksimaks , Kuruluşlara  bu arzu edilen noktaya hızlıca gelebilmeleri için stratejik planlar sunar .Eğitim,  danışmanlık ve koçluk hizmetleri ile destekler. Kuruluşun kendine özgü yapısını ve farklılıklarını, içinde bulunduğu sektör ve kurum kimliğini dikkate alarak çalışır. Bu anlayışla farklı sektörlere ve farklı kültür ve kimlikteki firmaların gelecek inşalarına yönelik olarak;

Müşteri  memnuniyetine ulaşmalarında ,   çalışanların güvenli bir iş ortamında çalışmalarında, Kuruluşun faaliyetlerinden çevrenin olumsuz etkilenmemesi için gerekli  sistemlerin kurulmasında  şayet bu sistemler mevcut ise etkin hale getirilmesinde rehberlik eder. Kuruluşların etkin, verimli ve karlı olmaları önündeki engelleri tek tek raporlar ve çözüm üretir.

Siz müşterilerimin  ihtiyaç  duyduğu,  uzmanlığımız olan koçluk, danışmanlık ve eğitim konuların da , beklentilerinizi en üst düzeyde  karşılayacak hizmetleri,  güven esasına bağlı kalarak , standartların gerektirdiği nitelik ve seviyede sunmayı  taahüt eder. Günden güne sertleşen ve yok edici hale gelen rekabet şartlarında,  hazır olabilmeniz için temel sistemleri kurmak ve etkin hale getirmek zorunlu hale gelmiştir.Sürekli öğrenerek gelişen organizasyon olma zorunluluğunu görmezden gelmenizin faturası ağır olabilir.

 


© 2007-2008 Maksimaks Eğitim-Danışmanlık-Denetim Mühendislik Hizmetleri Her Hakki Saklidir. Web Tasarımı: Teknet Tasarım Bugün :58 IP Adresiniz | 3.80.60.248