Yönetici Koçluğu
El verişli şartların geride kaldığı günümüz, rekabetçi pazar koşulları içinde, sürdürülebilir karlı, kalıcı olmak zorunluluğu ve sürekli gelişmenin oluşturduğu baskı ortamı, ağırlaşan rekabet şartları ve çalışma ortamındaki gerilim, stres ve belirsizlikler, çalışan moral ve motivasyonunu, istenen sonuçlar almayı olumsuz yönde etkilemektedir. Başarı ve başarısızlığınızı etkileyen ve etkilediğiniz kişilerin başarınıza ve başarısızlığınıza katkısı doğru ve tam olarak algılamak, bütünsel ve denge içinde tatmin edici sonuçlar almak, yönetici koçluğu desteği alarak daha kolay olabilmektedir.

Koç birlikte belirlenen kurumsal performansı artıran hedeflerinize ulaşmanıza, problemlere kalıcı ve doğru çözümler üretmenize, karasızlıktan kurtulmanıza, endişe ve kaygılardan uzaklaşmanıza, sorumluluk üstlenip gereğini yapmanızda, öfke, stres, kızgınlık gibi olumsuz duygularınızı yönetmenizde, öz güven kazanmanıza, güçlendiren inanç’a, niyete, heyecan ve motivasyona, etkinliğe, verimliliğe ulaşmanıza, bu değişimlerin olabilmesi için, eylem adımları atmanıza destek olur. 

Çalışanların sahip olduğu ve olması gerekli niteliklerin yanı sıra çalışanların ekip olması uyumlu olması, tutum ve davranışı, ilişkilerin düzenlenmesi ile istenen kurumsal amaç ve hedefler başarmak ancak etkin yöneticilik gereklerini kurumu yansıtmakla mümkün olur. Bütün bunları başarmak için, günümüzün ihtiyacı olan koçluk sizi bu noktaya taşıyan en hızlı teknikler ile rehberlik eder.
 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın : 0 216 595 29 24 

 


© 2007-2008 Maksimaks Eğitim-Danışmanlık-Denetim Mühendislik Hizmetleri Her Hakki Saklidir. Web Tasarımı: Teknet Tasarım Bugün :53 IP Adresiniz | 3.80.60.248